Zespół B5

 

B5 / architecture&design jest grupą projektową stworzoną przez architektów kreujących z wielką pasją przestrzeń zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Nasza kreatywność połączona z doświadczeniem zawodowym pozwala nam prowadzić naszych klientów po różnych dziedzinach architektury i designu tak by owocem współpracy były unikatowe i ponadczasowe rozwiązania.

 

B5 / concept store jest stworzony przez architektów, inżynierów i artystów plastyków. Takie połączenie daje możliwość spojrzenia na potrzeby dzisiejszego świata w dziedzinie wyposażenia i dekoracji wnętrz. To unikatowy sposób zestawienia architektury, surowych materiałów i oryginalnego designu co w efekcie stwarza ponadczasowy produkt.


BARTOSZ PIŁAT
Wykształcenie architektoniczne zdobyłem na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.
Aspiracje zawodowe realizowałem już w trakcie studiów odbywając staże oraz wykonując indywidualne zlecenia.
Dla mnie rola architekta to duża odpowiedzialność w tworzeniu otaczającej nas przestrzeni oraz środowiska, w którym żyjemy.


JAKUB TOPOLSKI
Jestem absolwentem Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce i za granicą wykonując projekty indywidualne oraz projekty użyteczności publicznej.
Architektura to jedna z wielu moich pasji, dzięki której spełniam się zawodowo, tworząc przestrzenie przyjazne ludziom.

 
 
MACIEJ PIŁAT
Wykształcenie zdobyłem na wydziale wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
Zawodowo zajmuję się projektowaniem obuwia. Interesuje mnie wzornictwo oraz formy użytkowe, dlatego swoją pasję przelewam na papier tworząc unikatowe projekty. Proste a zarazem nieoczywiste formy i wyczucie proporcji to moje główne dywizy.
 
 
KACPER SAWICKI
Jestem inżynierem. Od zawsze interesowało mnie innowacyjne budownictwo i proces z tym związany, dlatego w życiu zawodowym zajmuję się odnawialnymi źródłami energii. Pasjonują mnie nowości technologiczne i nietypowe rozwiązania połączone z dobrym designem.
 
 
 
 
 
 

 

Copyright ©2016 B5 / architecture&design, All Rights Reserved.